Starší 3i rodinný dom, pozemok 690 m2, obec Istebné, okr. Dolný Kubín

Ponuka

Druh
Lokalita
Rodinný dom
Istebné
Celková rozloha
Celková cena
255m2
dohodou
Typ
Stav
predaj
pôvodný
Úžitková plocha
Status
255m2
aktívne

Popis nehnuteľnosti

Predáme 3-izbový rodinný dom zo šesťdesiatych rokov v zachovalom pôvodnom stave. Bol donedávna obývaný.

Nachádza sa v tichej ulici v obci Istebné, len niekoľko kilometrov od okresného mesta Dolný Kubín.

Rodinný dom má zastavanú plochu 100 m², veľkú izbu v podkroví a pivnicu pod celým objektom.
V podkroví je predsieň s jednou izbou a dostatok úložného priestoru na povale.
V podkroví je možné vybudovať ďalšie obytné miestnosti s kúpeľňou.

Rodinný dom je napriek vysokému veku v dobrom technickom stave, vrátane krovu.
Výmenou okien, zateplením a pristavaním terasy získate moderné a praktické bývanie.
Menšími dispozičnými zmenami získate praktický trojizbový byt na jednom podlaží, s možnosťou zobytnenia podkrovia v budúcnosti.

Rozsiahla pivnica zas poskytne priestor pre vaše koníčky.
Spolu viete získať až 255 m² obývateľnej plochy - pivnica 85 m2 + prízemie 85 m2 + podkrovie 85 m2.

Návrh rekonštrukcie a vizualizácie pri fotografiách.

Dom je ideálne umiestnený na pozemku tak, že z priľahlých ciest je možné vytvoriť dostatok parkovacích miest.
Pozemok je len mierne svahovitý. Stúpa až na konci záhrady.

Dom je pripojený na všetky inžinierske siete.
Optický kábel pre internet sa práve realizuje.
Pozemok s rodinným domom má slušných 690 m².

Kúrenie v rodinnom dome je centrálne, s plynovým kotlom v pivnici. Príprava teplej vody je bojlerom.
Dom je napojený na vodovod, kanalizáciu aj elektrinu.

Na pozemku v okolí domu je dostatok priestoru pre parkovanie vozidiel, ale aj pre záhradu.

Rodinný dom je kúpou voľný, je ho možné financovať hypotekárnym úverom.

Využitie pri rekonštrukcii aj dotáciu od štátu až do výšky 19 000,- €

Kristína Janeková
0907 249 984

Zobraziť celý text
Zaujala vás táto nehnuteľnosť? 0907 249 984

Podrobné informácie

Krajina
Slovensko
Región
Žilinský
Okres
Dolný Kubín
Mesto
Istebné
Ulica
Istebné
Druh
Rodinný dom
Typ
predaj
Stav
pôvodný
Počet izieb
3
Počet kúpeľní
2
Kúpeľna
áno
Úžitková plocha
255m2
Celková plocha
255m2
Cena
dohodou
Novostavba
nie
Vlastníctvo
osobné
Materiál
tehla
Vybavenie
čiastočne
Kúrenie
áno
Internet
TV káblový rozvod
Zateplenie
nie
Pivnica
áno

Spokojní klienti

Naša najlepšia vizitka

 • Pri kúpe môjho nového bytu som nechcela nič nechať na náhodu. Mala som už dosť realitných stránok, na ktorých fotky nezodpovedali skutočnosti. Známy mi odporučil OSIRIS reality a ja im môžem len ďakovať. Profesionálny prístup, nikto na mňa nenaliehal a ochota prispôsobiť sa s obhliadkami priestorov môjmu časovému vyťaženiu ma očarili.

  Petra Š. Kupujúca bytu
 • Po desiatich rokoch v Írsku som sa rozhodol otvoriť niečo svoje na Slovensku. Ako väčšina ľudí, nemal som čas chodiť hľadať obchodné priestory a rozmýšľať ako ich zariadiť. Veľmi milo ma prekvapili vizualizácie priestorov, ktoré mi v realitnej kancelárií pripravili. ;) Pomoc s vypracovaním zmluvy im dáva ďalšie plus. Vďaka nim mám dnes moderne zariadené priestory a žijem svoj dávny sen.

  Michal C. Nájomca obch. priestoru
 • Dlho sa mi nedarilo predať byt a už som strácala nádej. Vždy som bola skeptická, čo sa týka realitiek, ale povedala som si, že to skúsim. Po skúsenosti s realitnou kanceláriou OSIRIS reality musím povedať, že moje obavy neboli na mieste. Všetky procesy, od príjemnej konverzácie, cez profesionálnu prezentáciu, až po zmluvu vyhotovenú právnikom, boli na vysokej úrovni. Vďaka nim som predala môj byt a som im za to vďačná.

  Janka O. Predávajúca bytu
 • 3D pôdorys, ktorý zhotovili priamo v realitke mi pomohol si lepšie predstaviť dispozíciu nehnuteľnosti. Bol to kľúčový moment pri rozhodovaní sa o kúpe nového domu. Bol som veľmi milo prekvapený, keď mi k tomu ponúkli aj služby hypotekárneho špecialistu. Na túto realitnú kanceláriu sa môžete len spoľahnúť.

  Jakub H. Kupujúci domu
 • Ak si potrpíte na profesionálnom prístupe a hľadáte niekoho, kto vás odbremení od vybavovačiek na katastri, tak potom jedine OSIRIS. Komunikácia na úrovni, flexibilita a ochota počúvať požiadavky klientov je u nich na prvom mieste. Ďakujem ešte raz.

  Peter O. Predávajúci pozemku
 • Hľadal som pekný pozemok, ktorý bude spĺňať moje vysoké požiadavky. V realitke nielen našli pozemok s vysokým štandardom, ale vybavili všetko za mňa. Som veľmi spokojný s portfóliom, ktoré mi ponúkli a ja som si už len vybral. Zhotovenie zmluvy a zápis do katastra mi potvrdili to, že na slovenskom trhu sú jednotka.

  Ivan P. Kupujúci pozemku
 • Nečakane som sa musel presťahovať a popri mojom projekte som absolútne nemal čas na klikanie po realitných stránkach. V OSIRIS mi našli byt presne pre mňa. Všetky procesy a právne náležitosti mi profesionálne vysvetlili, sprostredkovali mi vizualizáciu bytov a ja som nemusel tráviť čas hľadaním. Ďakujem.

  Ľuboš K. Kupujúci bytu
 • Dovolím si o sebe povedať, že som veľmi náročná. Potrpím si na profesionalitu, efektivitu a flexibilnosť. V iných realitných kanceláriách som mala vždy nejaký problém. Som ohromená službami, ktoré mi ponúkli v tejto kancelárií. Držím Vám palce pri ďalších podobných projektoch.

  Klára H. Predávajúca bytu
 • Ako žena, ktorá si hľadá byt som nemala žiadne skúsenosti s obhliadkami alebo s prepisom nehnuteľnosti. Som veľmi vďačná za profesionálne prezentácie a objasnenie všetkých mojich nejasností. Hlavne som rada, že vďaka Vášmu poradcovi som sa rozhodla pre výhodnú hypotéku, s ktorou som ešte ušetrila aj peniaze.

  Laura Š. Kupujúca bytu
 • Profesionáli na úrovni, ktorí vyriešia všetky problémy za Teba. Tak mi to odporučil kamarát a mal pravdu. Prezentácie, obhliadky, kataster, vyhotovenie zmluvy alebo komunikácia s realitným maklérom sú služby, ktoré prinášajú vysoký štandard a skúsenosti.

  Bruno G. Predávajúci domu
 • Profesionálny prístup, spolupráca, ochota prevziať zodpovednosť, vybehať a vybaviť pre klienta všetko potrebné, čo kúpa bytu obnáša, to maklér pre nás splnil na ozaj vysokej úrovni. Vďaka jeho cenným radám a skúsenostiam bola s ním radosť spolupracovať, najmä ak sa všetko na prvý pohľad strašne komplikovalo, ako to už pri kúpe či predaji bytu býva zvykom. Ďakujeme!

  Lucia S. Kupujúca bytu
 • Môj bývalý byt som sa snažila priebežne predávať približne 2 roky svojpomocne i cez niektoré realitné kancelárie. Vďaka odporúčaniu od známej som sa stretla s touto kanceláriou a až vďaka nej sa môj byt v priebehu neuveriteľne krátkej doby predal. Myslím, že je to hlavne vďaka ich prístupu, na ktorom, je jasne vidieť, že na prvom mieste je kvalita a nie kvantita. Okrem toho prezentácia nehnuteľnosti pôsobila o niekoľko úrovní vyššie, konečne som sa nemusela hanbiť ale dokonca som sa mohla aj pochváliť svojím známym, aký byt predávam :) Samozrejme, určite svoje urobil aj ich marketing, na moje milé prekvapenie, inzerát bol stále pekne zvýraznený a na popredných pozíciach. Dokonca aj na obhliadkach bolo cítiť, že maklér je skúsený odborník a má za sebou 100-ky obhliadok. Určite robili všetko preto aby som bola spokojná a úspešne sa im to aj podarilo. ;)

  Kristína L. Predávajúca bytu