Priestranný 3i byt s výhľadom na zeleň, Ružomberok, Lesná ul., Klačno

Ponuka

Druh
Lokalita
3-izbový byt
Ružomberok
Celková rozloha
Celková cena
64.42m2
105 890,00 €
Typ
Stav
predaj
po rekonštrukcii
Úžitková plocha
Status
64.42m2
predané

Benefity

Zateplenie
Loggia
Parkovanie

Popis nehnuteľnosti

Na predaj slnečný, 3i byt v bezprostrednej blízkosti prírody s občianskou vybavenosťou v blízkom okolí, Lesná ulica, sídlisko Klačno, Ružomberok

- úžitková plocha bytu vrátane príslušenstva bez plochy loggie 60,42 m2 + cca 4 m2 loggia so vstupom zo spálne
- počet izieb: 3 z toho 3 nepriechodné
- panelový bytový dom
- voľný ihneď k nasťahovaniu
- poschodie: 2/6 okná sú nad úrovňou terénu vo výške 4 m
- orientácia: V/JZ - obývacia izba, spálňa. S/SV - kuchyňa s detskou izbou
- centrálne vykurovanie
- tiché okolie

Bytový dom: Bytový dom bol postavený v roku 1987 a zateplený v roku 2009. Správcom bytového domu je SBD Ružomberok. Má 6 vchodov umiestnených lineárne vedľa seba. Ponúkaný byt nie je v krajnom vchode (preto spotreba energie na vykurovanie je podpriemerná vzhľadom na priemer v dome). Vchod do domu je jeden schod nad úrovňou ulice. Dom je v každom vchode vybavený výťahom.

Rekonštrukcia: Byt prešiel rekonštrukciou: zmena dispozície spomenutá vyššie (pred rokom 2003), keramický obklad a dlažba v kúpeľni a WC (pred rokom 2003), plávajúca laminátová podlaha v obývačke, spálni a kuchyni (2003), dlažba v chodbe (2003), sadrokartónová stena oddeľujúca jadro od chodby a od kuchyne (2003), prémiové bezpečnostné vchodové dvere Sherlock (2008), plastové okná a žalúzie (2009).

Dispozícia: pôdorys bytu sa nachádza pri fotografiách. Byt disponuje vstupnou chodbou, z ktorej sa dostanete do všetkých troch izieb, ako aj do kuchyne, kúpeľne a WC. Zmenená dispozícia bytu pri rekonštrukcii: obývačka bola priechodná, t. j. dvere boli medzi obývačkou a spálňou, ale neboli medzi chodbou a spálňou; súčasná dispozícia bytu sa teda líši od ostatných bytov v bytových domoch rovnakého typu.

Lokalita: Byt sa nachádza v západnej časti mesta Ružomberok, na najpokojnejšej ulici na sídlisku Kľačno – Lesná, za čo vďačí svojej polohe na južnom okraji sídliska. Domy na tejto ulici majú na rozdiel od ostatných domov na sídlisku len 6 obývaných podlaží.
Bývanie v bezprostrednej blízkosti krásnej prírody (cca 200 m od hranice ochranného pásma tretieho najväčšieho národného parku na Slovensku) a zároveň s dostupnosťou centra mesta do 15 minút aj bez auta (5 min. pešo na zastávku MHD s častými spojmi + 10 min. autobusom).

Energetický certifikát nie je k dispozícii.

Osiris reality s.r.o.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.
Kontakt:
0903 422 237

Zobraziť celý text
Zaujala vás táto nehnuteľnosť? 0903 422 237

Podrobné informácie

Krajina
Slovensko
Región
Žilinský
Okres
Ružomberok
Mesto
Ružomberok
Ulica
Lesná
Druh
3-izbový byt
Typ
predaj
Stav
po rekonštrukcii
Poschodie
2 / 6
Počet izieb
3
Počet kúpeľní
1
Kúpeľna
vaňa
Balkón
nie
Loggia
áno
Loggia
4m2
Terasa
nie
Úžitková plocha
64.42m2
Celková plocha
64.42m2
Cena
105 890,00 €
Informácie k cene
možná hypotéka
Novostavba
nie
Vlastníctvo
osobné
Materiál
panel
Vybavenie
čiastočne
Klimatizácia
nie
Káblová TV
áno
Výťah
áno
Garáž
nie
Kúrenie
spoločné
Internet
optika
Parkovanie
verejné
Zateplenie
áno
Pivnica
áno
Odpad
áno - separovaný

Spokojní klienti

Naša najlepšia vizitka

 • Pri kúpe môjho nového bytu som nechcela nič nechať na náhodu. Mala som už dosť realitných stránok, na ktorých fotky nezodpovedali skutočnosti. Známy mi odporučil OSIRIS reality a ja im môžem len ďakovať. Profesionálny prístup, nikto na mňa nenaliehal a ochota prispôsobiť sa s obhliadkami priestorov môjmu časovému vyťaženiu ma očarili.

  Petra Š. Kupujúca bytu
 • Po desiatich rokoch v Írsku som sa rozhodol otvoriť niečo svoje na Slovensku. Ako väčšina ľudí, nemal som čas chodiť hľadať obchodné priestory a rozmýšľať ako ich zariadiť. Veľmi milo ma prekvapili vizualizácie priestorov, ktoré mi v realitnej kancelárií pripravili. ;) Pomoc s vypracovaním zmluvy im dáva ďalšie plus. Vďaka nim mám dnes moderne zariadené priestory a žijem svoj dávny sen.

  Michal C. Nájomca obch. priestoru
 • Dlho sa mi nedarilo predať byt a už som strácala nádej. Vždy som bola skeptická, čo sa týka realitiek, ale povedala som si, že to skúsim. Po skúsenosti s realitnou kanceláriou OSIRIS reality musím povedať, že moje obavy neboli na mieste. Všetky procesy, od príjemnej konverzácie, cez profesionálnu prezentáciu, až po zmluvu vyhotovenú právnikom, boli na vysokej úrovni. Vďaka nim som predala môj byt a som im za to vďačná.

  Janka O. Predávajúca bytu
 • 3D pôdorys, ktorý zhotovili priamo v realitke mi pomohol si lepšie predstaviť dispozíciu nehnuteľnosti. Bol to kľúčový moment pri rozhodovaní sa o kúpe nového domu. Bol som veľmi milo prekvapený, keď mi k tomu ponúkli aj služby hypotekárneho špecialistu. Na túto realitnú kanceláriu sa môžete len spoľahnúť.

  Jakub H. Kupujúci domu
 • Ak si potrpíte na profesionálnom prístupe a hľadáte niekoho, kto vás odbremení od vybavovačiek na katastri, tak potom jedine OSIRIS. Komunikácia na úrovni, flexibilita a ochota počúvať požiadavky klientov je u nich na prvom mieste. Ďakujem ešte raz.

  Peter O. Predávajúci pozemku
 • Hľadal som pekný pozemok, ktorý bude spĺňať moje vysoké požiadavky. V realitke nielen našli pozemok s vysokým štandardom, ale vybavili všetko za mňa. Som veľmi spokojný s portfóliom, ktoré mi ponúkli a ja som si už len vybral. Zhotovenie zmluvy a zápis do katastra mi potvrdili to, že na slovenskom trhu sú jednotka.

  Ivan P. Kupujúci pozemku
 • Nečakane som sa musel presťahovať a popri mojom projekte som absolútne nemal čas na klikanie po realitných stránkach. V OSIRIS mi našli byt presne pre mňa. Všetky procesy a právne náležitosti mi profesionálne vysvetlili, sprostredkovali mi vizualizáciu bytov a ja som nemusel tráviť čas hľadaním. Ďakujem.

  Ľuboš K. Kupujúci bytu
 • Dovolím si o sebe povedať, že som veľmi náročná. Potrpím si na profesionalitu, efektivitu a flexibilnosť. V iných realitných kanceláriách som mala vždy nejaký problém. Som ohromená službami, ktoré mi ponúkli v tejto kancelárií. Držím Vám palce pri ďalších podobných projektoch.

  Klára H. Predávajúca bytu
 • Ako žena, ktorá si hľadá byt som nemala žiadne skúsenosti s obhliadkami alebo s prepisom nehnuteľnosti. Som veľmi vďačná za profesionálne prezentácie a objasnenie všetkých mojich nejasností. Hlavne som rada, že vďaka Vášmu poradcovi som sa rozhodla pre výhodnú hypotéku, s ktorou som ešte ušetrila aj peniaze.

  Laura Š. Kupujúca bytu
 • Profesionáli na úrovni, ktorí vyriešia všetky problémy za Teba. Tak mi to odporučil kamarát a mal pravdu. Prezentácie, obhliadky, kataster, vyhotovenie zmluvy alebo komunikácia s realitným maklérom sú služby, ktoré prinášajú vysoký štandard a skúsenosti.

  Bruno G. Predávajúci domu
 • Profesionálny prístup, spolupráca, ochota prevziať zodpovednosť, vybehať a vybaviť pre klienta všetko potrebné, čo kúpa bytu obnáša, to maklér pre nás splnil na ozaj vysokej úrovni. Vďaka jeho cenným radám a skúsenostiam bola s ním radosť spolupracovať, najmä ak sa všetko na prvý pohľad strašne komplikovalo, ako to už pri kúpe či predaji bytu býva zvykom. Ďakujeme!

  Lucia S. Kupujúca bytu
 • Môj bývalý byt som sa snažila priebežne predávať približne 2 roky svojpomocne i cez niektoré realitné kancelárie. Vďaka odporúčaniu od známej som sa stretla s touto kanceláriou a až vďaka nej sa môj byt v priebehu neuveriteľne krátkej doby predal. Myslím, že je to hlavne vďaka ich prístupu, na ktorom, je jasne vidieť, že na prvom mieste je kvalita a nie kvantita. Okrem toho prezentácia nehnuteľnosti pôsobila o niekoľko úrovní vyššie, konečne som sa nemusela hanbiť ale dokonca som sa mohla aj pochváliť svojím známym, aký byt predávam :) Samozrejme, určite svoje urobil aj ich marketing, na moje milé prekvapenie, inzerát bol stále pekne zvýraznený a na popredných pozíciach. Dokonca aj na obhliadkach bolo cítiť, že maklér je skúsený odborník a má za sebou 100-ky obhliadok. Určite robili všetko preto aby som bola spokojná a úspešne sa im to aj podarilo. ;)

  Kristína L. Predávajúca bytu