Klimatizovaný, 4i rodinný dom, záhrada 280m2, obec Rajka

Ponuka

Druh
Lokalita
Rodinný dom
Rajka
Celková rozloha
Celková cena
95m2
209 000,00 €
Typ
Stav
predaj
úplne prerobený
Úžitková plocha
Status
95m2
predané

Benefity

Novostavba
Zateplenie
Klimatizácia
Balkón
Terasa
Parkovanie

Popis nehnuteľnosti

Na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom, kolaudácia r. 2010, obec Rajka

- celková rozloha domu: 80 m2 + 15 m2 kompletne prestrešená terasa + 80 m2 pochôdzna povala - úložný priestor
- 1x parkovanie pred el. bránou + 2 parkovanie na pozemku
- rovinatý pozemok: 380 m2 z toho záhrada 280 m2 (kompletne oplotený pozemok)
- osobné vlastníctvo
- orientácia domu: Juhovýchod (väčšia časť obytných miestností)
- kúrenie a ohrev vody: teplovodné podlahové vykurovanie - plynový kotol
- pre krb v obývačke
- plastové okná s izolačným 2-sklom
- zdravá záhrada (ovocné stromy - hruška, slivka, jabloň, čerešňa, figa, marhuľa, nektarinka, kríky, čučoriedky, maliny, černice, ríbezle, egreše, kiwi)

Dispozícia domu: podľa pôdorysu pri fotografiách

Zariadenie domu:
- kuchynská linka na mieru z r. 2018 so vstavanými spotrebičmi a americkou chladničkou
- keramická dlažba v kúpeľni, kuchyni a vstupnej chodbe
- klimatizácia v obývačke,
- vŕtaná studňa 15m
- automatické zavlažovanie, anglický trávnik

Pevné zariadenie v cene, zvyšok na dohode


Steny domu: - tehla 30cm + zateplenie 15 cm polystyrén

Inžinierske siete: elektrina, vodovod, plyn, kanalizácia, asfaltová príjazdová cesta, verejné osvetlenie

Mesačné náklady:
- 100 € / mesiac (4 osoby) - elektrina a plyn sú v Maďarsku výraznejšie lacnejšie ako v SR

Lokalita:
Centrum Rajky s komplet občianskou vybavenosťou – potraviny, obchod s oblečením, domácimi potrebami, hračkárstvo, banka, mäsiarstvo, obchod s tlačou,
tabakom a alkoholickými nápojmi, kvetinárstvo, obecný úrad, kultúrny dom, námestie (s pravidelnými spoločnými akciami pre občanov).
V blízkosti reštaurácia Rajka Kúria priamo na ramene Dunaja, s ihriskom, vlastnou mini zoo a mini prístavom (možnosť kajakovať).
Do 10 minút autom kajakársky prístav a možnosť zapožičania kajakov/lodiek, výborné možnosti na vodný šport, jazdecký klub s možnosťou ustajnenia koňov, prípadne jazdeckých hodín aj pre Slovákov (nízke náklady), futbalové ihrisko. Neďaleko veľké nákupné centrum v Mosonmagyarovári (Tesco, Pepco, CCC, Deichman, McDonald, a i.), 15 minút nákupné centrum Slnečnice Market.

V blízkosti nádherné lužné lesy s viacerými turistickými trasami, výborná možnosť na športové vyžitie, predovšetkým onroad a offroad cyklistika, prechádzky, vodné športy, rybolov (v Rajke viaceré rybníky a ramená Dunaja), jazdectvo, poľovačky, indoor fitness, organizované športové krúžky aj pre slovensky hovoriacich (tanečná pre deti, outdoorové cvičenia, boxing pre ženy, futbalový klub), iné komunitné aktivity (každotýždenné herničky pre deti a stretnutia mamičiek v kultúrnom dome), handmade a hospodárske trhy. Veľa programov organizovaných pre obyvateľov Rajky – futbalový turnaj, športové dni, Mikulášske akcie, vianočné trhy a Betlehem. Výborná a organizovaná komunita Slovákov, nespočet ponúk na domáce produkty z dvora a handmade výrobky.

Ďalšia občianska vybavenosť v blízkej mestskej časti Čuňovo, Rusovce a Jarovcealebo v neďalekej obchodnej zóne Slnečnice Market, v Petržalke, ako aj v okolitých maďarských obciach – Bezenye, Dunakility (Sari csarda a vodny park s wellness), Mosonmagyarovár, či možnosť nákupov v blízkych rakúskych obciach (Kittsee, a i.).

Výborná dopravná dostupnosť smer Slovensko, Maďarsko aj Rakúsko (diaľnica 5 minút autom), stará cesta cez Rusovce až na Panónsku (centrum mesta cca 25 minút), železnica – vlakové spojenie do BA –Petržalka (17 minút), cyklistický chodník.

Vlastník nehnuteľnosti aktuálne nemá k dispozícii energetický certifikát.


Zistite aj Vy aká je cena vašej nehnuteľnosti, vyplňte formulár na našej stránke.


Osiris reality s.r.o.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Zobraziť celý text
Zaujala vás táto nehnuteľnosť? 0948 890 324

Podrobné informácie

Krajina
Maďarsko
Región
Győr-Moson-Sopron
Okres
Mosonmagyaróvár
Mesto
Rajka
Ulica
Rajka
Číslo domu
5
Druh
Rodinný dom
Typ
predaj
Stav
úplne prerobený
Počet izieb
3
Počet kúpeľní
1
Kúpeľna
vaňa a sprchovací kút
Balkón
áno - 1
Balkón
5m2
Terasa
áno
Terasa
15m2
Úžitková plocha
95m2
Celková plocha
95m2
Cena
209 000,00 €
Informácie k cene
poplatok je zahrnutý v cene
Novostavba
áno
Vlastníctvo
osobné
Materiál
tehla
Vybavenie
čiastočne
Klimatizácia
áno
Káblová TV
áno
Elektrina
230/400V
Plynová prípojka
áno
Kúrenie
vlastné - elektrické
Internet
TV káblový rozvod
Parkovanie
vlastné vyhradené
Kanalizácia
áno
Zateplenie
áno
Príslušenstvo
áno
Pivnica
áno
Odpad
áno
Vodovod
studňa a vodovod
Kolaudácia
2010
Rok výstavby
2010

Spokojní klienti

Naša najlepšia vizitka

 • Pri kúpe môjho nového bytu som nechcela nič nechať na náhodu. Mala som už dosť realitných stránok, na ktorých fotky nezodpovedali skutočnosti. Známy mi odporučil OSIRIS reality a ja im môžem len ďakovať. Profesionálny prístup, nikto na mňa nenaliehal a ochota prispôsobiť sa s obhliadkami priestorov môjmu časovému vyťaženiu ma očarili.

  Petra Š. Kupujúca bytu
 • Po desiatich rokoch v Írsku som sa rozhodol otvoriť niečo svoje na Slovensku. Ako väčšina ľudí, nemal som čas chodiť hľadať obchodné priestory a rozmýšľať ako ich zariadiť. Veľmi milo ma prekvapili vizualizácie priestorov, ktoré mi v realitnej kancelárií pripravili. ;) Pomoc s vypracovaním zmluvy im dáva ďalšie plus. Vďaka nim mám dnes moderne zariadené priestory a žijem svoj dávny sen.

  Michal C. Nájomca obch. priestoru
 • Dlho sa mi nedarilo predať byt a už som strácala nádej. Vždy som bola skeptická, čo sa týka realitiek, ale povedala som si, že to skúsim. Po skúsenosti s realitnou kanceláriou OSIRIS reality musím povedať, že moje obavy neboli na mieste. Všetky procesy, od príjemnej konverzácie, cez profesionálnu prezentáciu, až po zmluvu vyhotovenú právnikom, boli na vysokej úrovni. Vďaka nim som predala môj byt a som im za to vďačná.

  Janka O. Predávajúca bytu
 • 3D pôdorys, ktorý zhotovili priamo v realitke mi pomohol si lepšie predstaviť dispozíciu nehnuteľnosti. Bol to kľúčový moment pri rozhodovaní sa o kúpe nového domu. Bol som veľmi milo prekvapený, keď mi k tomu ponúkli aj služby hypotekárneho špecialistu. Na túto realitnú kanceláriu sa môžete len spoľahnúť.

  Jakub H. Kupujúci domu
 • Ak si potrpíte na profesionálnom prístupe a hľadáte niekoho, kto vás odbremení od vybavovačiek na katastri, tak potom jedine OSIRIS. Komunikácia na úrovni, flexibilita a ochota počúvať požiadavky klientov je u nich na prvom mieste. Ďakujem ešte raz.

  Peter O. Predávajúci pozemku
 • Hľadal som pekný pozemok, ktorý bude spĺňať moje vysoké požiadavky. V realitke nielen našli pozemok s vysokým štandardom, ale vybavili všetko za mňa. Som veľmi spokojný s portfóliom, ktoré mi ponúkli a ja som si už len vybral. Zhotovenie zmluvy a zápis do katastra mi potvrdili to, že na slovenskom trhu sú jednotka.

  Ivan P. Kupujúci pozemku
 • Nečakane som sa musel presťahovať a popri mojom projekte som absolútne nemal čas na klikanie po realitných stránkach. V OSIRIS mi našli byt presne pre mňa. Všetky procesy a právne náležitosti mi profesionálne vysvetlili, sprostredkovali mi vizualizáciu bytov a ja som nemusel tráviť čas hľadaním. Ďakujem.

  Ľuboš K. Kupujúci bytu
 • Dovolím si o sebe povedať, že som veľmi náročná. Potrpím si na profesionalitu, efektivitu a flexibilnosť. V iných realitných kanceláriách som mala vždy nejaký problém. Som ohromená službami, ktoré mi ponúkli v tejto kancelárií. Držím Vám palce pri ďalších podobných projektoch.

  Klára H. Predávajúca bytu
 • Ako žena, ktorá si hľadá byt som nemala žiadne skúsenosti s obhliadkami alebo s prepisom nehnuteľnosti. Som veľmi vďačná za profesionálne prezentácie a objasnenie všetkých mojich nejasností. Hlavne som rada, že vďaka Vášmu poradcovi som sa rozhodla pre výhodnú hypotéku, s ktorou som ešte ušetrila aj peniaze.

  Laura Š. Kupujúca bytu
 • Profesionáli na úrovni, ktorí vyriešia všetky problémy za Teba. Tak mi to odporučil kamarát a mal pravdu. Prezentácie, obhliadky, kataster, vyhotovenie zmluvy alebo komunikácia s realitným maklérom sú služby, ktoré prinášajú vysoký štandard a skúsenosti.

  Bruno G. Predávajúci domu
 • Profesionálny prístup, spolupráca, ochota prevziať zodpovednosť, vybehať a vybaviť pre klienta všetko potrebné, čo kúpa bytu obnáša, to maklér pre nás splnil na ozaj vysokej úrovni. Vďaka jeho cenným radám a skúsenostiam bola s ním radosť spolupracovať, najmä ak sa všetko na prvý pohľad strašne komplikovalo, ako to už pri kúpe či predaji bytu býva zvykom. Ďakujeme!

  Lucia S. Kupujúca bytu
 • Môj bývalý byt som sa snažila priebežne predávať približne 2 roky svojpomocne i cez niektoré realitné kancelárie. Vďaka odporúčaniu od známej som sa stretla s touto kanceláriou a až vďaka nej sa môj byt v priebehu neuveriteľne krátkej doby predal. Myslím, že je to hlavne vďaka ich prístupu, na ktorom, je jasne vidieť, že na prvom mieste je kvalita a nie kvantita. Okrem toho prezentácia nehnuteľnosti pôsobila o niekoľko úrovní vyššie, konečne som sa nemusela hanbiť ale dokonca som sa mohla aj pochváliť svojím známym, aký byt predávam :) Samozrejme, určite svoje urobil aj ich marketing, na moje milé prekvapenie, inzerát bol stále pekne zvýraznený a na popredných pozíciach. Dokonca aj na obhliadkach bolo cítiť, že maklér je skúsený odborník a má za sebou 100-ky obhliadok. Určite robili všetko preto aby som bola spokojná a úspešne sa im to aj podarilo. ;)

  Kristína L. Predávajúca bytu