Slnečná garsónka s veľkou loggiou a pivnicou, Hagarova ul. BA - Rača

Ponuka

Druh
Lokalita
Garsónka
Bratislava - Rača
Celková rozloha
Celková cena
28.57m2
112 300,00 €
Typ
Stav
predaj
po rekonštrukcii
Úžitková plocha
Status
28.57m2
predané

Benefity

Zateplenie
Loggia
Parkovanie

Popis nehnuteľnosti

Na predaj čiastočne zrekonštruovaná garsónka vo vyhľadávanej lokalite plnej zelene, Hagarova ulica, Bratislava - Rača

- počet izieb: 1
- plocha: 22,77 m2 byt + 3,12 m2 zasklená loggia + 2,68 m2 pivnica v suteréne bytového domu= 28,57 m2
- kočíkareň v bytovom dome
- poschodie: 5/6
- spoločný balkón na medziposchodí
- 5 bytov na každom poschodí
- tichá lokalita plná zelene s vysokými stromami
- kúpou ihneď voľný
- byt prešiel čiastočnou rekonštrukciu: v roku 2006 inštalovaná nová kuchynská linka, digestor, drez, vymenené okná a interiérové dvere, v roku 2009 čiastočne vymenená elektroinštalácia, vymenené ističe a zrealizované stierkové omietky, v roku 2013 boli vymenené vchodové dvere, v roku 2015 osadená roll door skriňa, zrekonštruovaná kúpeľňa a WC, keramická dlažba, keramický obklad steny, vaňa, umývadlo, WC misa, zasklená loggia hliníkovým posuvným systémom
- centrálne vykurovanie, radiátory s meračmi tepla
- 1x výťah
- orientácia: Východ s výhľadom na stromy a panorámu
- elektrický vrátnik
- bezproblémoví, priateľskí susedia, tichý vchod
- parkovanie: v okolí bytového domu (parkovacia politika, zvýhodnení sú obyvatelia s trvalým pobytom v mestskej časti)

Bytový dom: zrekonštruovaný panelový bytový dom s komplexnou rekonštrukciou realizovanou v roku 2014, zateplenie, rekonštruovaná strecha, vymenený bleskozvod, vymenené vstupné dvere do bytového domu, bytový dom má 2 vstupy,
plastové okná v spoločných priestoroch, zrekonštruované vstupné priestory, úpravy vnútorných povrchov, domový telefón, vchod na čip, nové schránky, vymenené stupačky vody, TUV a plynu.

Dispozícia:
Pôdorys k bytu je priložený v galérii pri fotografiách.
Z dispozičného hľadiska je byt členený nasledovne:
Vstupná chodba s kuchynským kútom, samostatné WC, kúpeľňa, izba so vstupom na priestrannú loggiu.

Rozmery miestností:
Izba: 14,54 m2, predsieň s kuchynským kútom: 4,78 m2, kúpeľňa: 2,55 m2, WC: 0,90 m2.

Vybavenie: byt sa predáva kompletne zariadený podľa fotografií.

Lokalita:Byt sa nachádza v tichej lokalite plnej zelene s priamou dostupnosťou do vinohradov, so širokou ponukou občianskej vybavenosti, vedľa bytového domu sa nachádza zastávka MHD, v okolí potraviny, kaviarne, reštaurácie, zmrzlina, cukráreň.

Mesačné náklady:
- správca: 80€ + 29,47€ fond opráv = 109,47€ pre 1 osobu
- elektrina: 15€
- internet - v bytovom dome optický internet od UPC

Energetický certifikát nie je k dispozícií.

Zistite aj Vy aká je cena vašej nehnuteľnosti, vyplňte formulár na našej stránke.

OSIRIS reality s.r.o.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.
Kontakt:

Zobraziť celý text
Zaujala vás táto nehnuteľnosť? 0948 776 660

Podrobné informácie

Krajina
Slovensko
Región
Bratislavský
Okres
Bratislava - Rača
Mesto
Bratislava - Rača
Ulica
Hagarova
Druh
Garsónka
Typ
predaj
Stav
po rekonštrukcii
Poschodie
5 / 6
Počet izieb
1
Počet kúpeľní
1
Kúpeľna
vaňa
Balkón
nie
Loggia
áno
Loggia
3.12m2
Terasa
nie
Úžitková plocha
28.57m2
Celková plocha
28.57m2
Cena
112 300,00 €
Novostavba
nie
Vlastníctvo
osobné
Materiál
panel
Vybavenie
zariadený
Klimatizácia
nie
Káblová TV
áno
Výťah
áno
Garáž
nie
Kúrenie
spoločné
Internet
optika
Parkovanie
verejné
Zateplenie
áno
Pivnica
áno
Odpad
áno - separovaný

Spokojní klienti

Naša najlepšia vizitka

 • Pri kúpe môjho nového bytu som nechcela nič nechať na náhodu. Mala som už dosť realitných stránok, na ktorých fotky nezodpovedali skutočnosti. Známy mi odporučil OSIRIS reality a ja im môžem len ďakovať. Profesionálny prístup, nikto na mňa nenaliehal a ochota prispôsobiť sa s obhliadkami priestorov môjmu časovému vyťaženiu ma očarili.

  Petra Š. Kupujúca bytu
 • Po desiatich rokoch v Írsku som sa rozhodol otvoriť niečo svoje na Slovensku. Ako väčšina ľudí, nemal som čas chodiť hľadať obchodné priestory a rozmýšľať ako ich zariadiť. Veľmi milo ma prekvapili vizualizácie priestorov, ktoré mi v realitnej kancelárií pripravili. ;) Pomoc s vypracovaním zmluvy im dáva ďalšie plus. Vďaka nim mám dnes moderne zariadené priestory a žijem svoj dávny sen.

  Michal C. Nájomca obch. priestoru
 • Dlho sa mi nedarilo predať byt a už som strácala nádej. Vždy som bola skeptická, čo sa týka realitiek, ale povedala som si, že to skúsim. Po skúsenosti s realitnou kanceláriou OSIRIS reality musím povedať, že moje obavy neboli na mieste. Všetky procesy, od príjemnej konverzácie, cez profesionálnu prezentáciu, až po zmluvu vyhotovenú právnikom, boli na vysokej úrovni. Vďaka nim som predala môj byt a som im za to vďačná.

  Janka O. Predávajúca bytu
 • 3D pôdorys, ktorý zhotovili priamo v realitke mi pomohol si lepšie predstaviť dispozíciu nehnuteľnosti. Bol to kľúčový moment pri rozhodovaní sa o kúpe nového domu. Bol som veľmi milo prekvapený, keď mi k tomu ponúkli aj služby hypotekárneho špecialistu. Na túto realitnú kanceláriu sa môžete len spoľahnúť.

  Jakub H. Kupujúci domu
 • Ak si potrpíte na profesionálnom prístupe a hľadáte niekoho, kto vás odbremení od vybavovačiek na katastri, tak potom jedine OSIRIS. Komunikácia na úrovni, flexibilita a ochota počúvať požiadavky klientov je u nich na prvom mieste. Ďakujem ešte raz.

  Peter O. Predávajúci pozemku
 • Hľadal som pekný pozemok, ktorý bude spĺňať moje vysoké požiadavky. V realitke nielen našli pozemok s vysokým štandardom, ale vybavili všetko za mňa. Som veľmi spokojný s portfóliom, ktoré mi ponúkli a ja som si už len vybral. Zhotovenie zmluvy a zápis do katastra mi potvrdili to, že na slovenskom trhu sú jednotka.

  Ivan P. Kupujúci pozemku
 • Nečakane som sa musel presťahovať a popri mojom projekte som absolútne nemal čas na klikanie po realitných stránkach. V OSIRIS mi našli byt presne pre mňa. Všetky procesy a právne náležitosti mi profesionálne vysvetlili, sprostredkovali mi vizualizáciu bytov a ja som nemusel tráviť čas hľadaním. Ďakujem.

  Ľuboš K. Kupujúci bytu
 • Dovolím si o sebe povedať, že som veľmi náročná. Potrpím si na profesionalitu, efektivitu a flexibilnosť. V iných realitných kanceláriách som mala vždy nejaký problém. Som ohromená službami, ktoré mi ponúkli v tejto kancelárií. Držím Vám palce pri ďalších podobných projektoch.

  Klára H. Predávajúca bytu
 • Ako žena, ktorá si hľadá byt som nemala žiadne skúsenosti s obhliadkami alebo s prepisom nehnuteľnosti. Som veľmi vďačná za profesionálne prezentácie a objasnenie všetkých mojich nejasností. Hlavne som rada, že vďaka Vášmu poradcovi som sa rozhodla pre výhodnú hypotéku, s ktorou som ešte ušetrila aj peniaze.

  Laura Š. Kupujúca bytu
 • Profesionáli na úrovni, ktorí vyriešia všetky problémy za Teba. Tak mi to odporučil kamarát a mal pravdu. Prezentácie, obhliadky, kataster, vyhotovenie zmluvy alebo komunikácia s realitným maklérom sú služby, ktoré prinášajú vysoký štandard a skúsenosti.

  Bruno G. Predávajúci domu
 • Profesionálny prístup, spolupráca, ochota prevziať zodpovednosť, vybehať a vybaviť pre klienta všetko potrebné, čo kúpa bytu obnáša, to maklér pre nás splnil na ozaj vysokej úrovni. Vďaka jeho cenným radám a skúsenostiam bola s ním radosť spolupracovať, najmä ak sa všetko na prvý pohľad strašne komplikovalo, ako to už pri kúpe či predaji bytu býva zvykom. Ďakujeme!

  Lucia S. Kupujúca bytu
 • Môj bývalý byt som sa snažila priebežne predávať približne 2 roky svojpomocne i cez niektoré realitné kancelárie. Vďaka odporúčaniu od známej som sa stretla s touto kanceláriou a až vďaka nej sa môj byt v priebehu neuveriteľne krátkej doby predal. Myslím, že je to hlavne vďaka ich prístupu, na ktorom, je jasne vidieť, že na prvom mieste je kvalita a nie kvantita. Okrem toho prezentácia nehnuteľnosti pôsobila o niekoľko úrovní vyššie, konečne som sa nemusela hanbiť ale dokonca som sa mohla aj pochváliť svojím známym, aký byt predávam :) Samozrejme, určite svoje urobil aj ich marketing, na moje milé prekvapenie, inzerát bol stále pekne zvýraznený a na popredných pozíciach. Dokonca aj na obhliadkach bolo cítiť, že maklér je skúsený odborník a má za sebou 100-ky obhliadok. Určite robili všetko preto aby som bola spokojná a úspešne sa im to aj podarilo. ;)

  Kristína L. Predávajúca bytu