Lukratívna polyfunkčná budova s pozemkom 460 m2, Liptovský Hrádok

Ponuka

Druh
Lokalita
Budova
Liptovský Hrádok
Celková rozloha
Celková cena
200m2
185 000,00 €
Typ
Stav
predaj
neuvedený
Úžitková plocha
Status
160m2
aktívne

Popis nehnuteľnosti

Lukratívna polyfunkčná budova s pozemkom 460 m2 a dvoma bytovými jednotkami, Liptovský Hrádok - Prekážka

- obec Liptovská Hrádok
- objekt je dvojpodlažný a prešiel poslednou rekonštrukciou v roku 2006
- plocha: 90 m2 prízemie + 30m2 bytová jednotka + 35m2 druhá bytová jednotka

- prvé podlažie poskytuje priestory na prevádzku rôzneho typu ako napr. obchod s potravinami, drogériou alebo služby ako vlasové štúdio, nechtové štúdio
- k prevádzke prislúcha odstavná plocha na parkovanie

- na druhom podlaží sa nachádzajú 2 samostatné bytové jednotky a to 1. jednotka je kuchyňa s veľkou izbou a kúpeľňa s WC. 2. bytová jednotka pozostavá s veľkou izbou
spolu s kuchyňou a kúpeľna WC a mešia pracovňou s možnosťou vykurovania plynovým kotlom

- v bytoch je linoleum
- objekt sa predáva ako je na fotkách v takom stave

- dom je zapísaný na liste vlastníctva ako rodinný dom
- pozemok: 460 m2/pri objekte parkovacie miesta/

- v celom dome sú euro okná s izolačným dvojskom
- vykurovanie celej budovy: plynový kotol a elektrické

- inžinierske siete: verejný vodovod, kanalizácia, elektrina, plyn
- prístupová cesta k budove po asfaltovej ceste


V budove sa momentálne nič nenachádza, v minulosti tu bol obchod s potravinami

Dom má výborný potenciál, v ktorom sa dajú využiť všetky kapacity ako veľmi dobrá investícia do budúcna.


Lokalita: v blízkosti diaľnica - 15 min do Demänovskej doliny, vhodná investícia na Liptove (Vysoké Tatry, Nízke Tatry,)
Tatralandia, Bešeňová, stredisko Jasná.


Vlastník nehnuteľnosti aktuálne nemá k dispozícii energetický certifikát.


Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie pre RK a kompletného právneho a administratívneho servisu.


Zistite aj Vy aká je cena vašej nehnuteľnosti, vyplňte formulár na našej stránke.

Osiris reality s.r.o.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt:

Zobraziť celý text
Zaujala vás táto nehnuteľnosť? 0903 422 237

Podrobné informácie

Krajina
Slovensko
Región
Žilinský
Okres
Liptovský Mikuláš
Mesto
Liptovský Hrádok
Ulica
Prekážka
Druh
Budova
Typ
predaj
Počet izieb
5
Počet kúpeľní
1
Kúpeľna
sprchovací kút
Úžitková plocha
160m2
Celková plocha
200m2
Cena
185 000,00 €
Materiál
tehla
Vybavenie
nezariadený
Klimatizácia
nie
Káblová TV
áno
Elektrina
230/400V
Výťah
nie
Garáž
nie
Plynová prípojka
áno
Kúrenie
vlastné - plyn
Internet
lokálny poskytovateľ
Parkovanie
áno
Strecha
pôvodná
Kanalizácia
áno
Zateplenie
áno
Príslušenstvo
áno
Pivnica
nie
Odpad
áno - separovaný
Vodovod
verejný vodovod
Kolaudácia
2006
Rok výstavby
2000

Spokojní klienti

Naša najlepšia vizitka

 • Pri kúpe môjho nového bytu som nechcela nič nechať na náhodu. Mala som už dosť realitných stránok, na ktorých fotky nezodpovedali skutočnosti. Známy mi odporučil OSIRIS reality a ja im môžem len ďakovať. Profesionálny prístup, nikto na mňa nenaliehal a ochota prispôsobiť sa s obhliadkami priestorov môjmu časovému vyťaženiu ma očarili.

  Petra Š. Kupujúca bytu
 • Po desiatich rokoch v Írsku som sa rozhodol otvoriť niečo svoje na Slovensku. Ako väčšina ľudí, nemal som čas chodiť hľadať obchodné priestory a rozmýšľať ako ich zariadiť. Veľmi milo ma prekvapili vizualizácie priestorov, ktoré mi v realitnej kancelárií pripravili. ;) Pomoc s vypracovaním zmluvy im dáva ďalšie plus. Vďaka nim mám dnes moderne zariadené priestory a žijem svoj dávny sen.

  Michal C. Nájomca obch. priestoru
 • Dlho sa mi nedarilo predať byt a už som strácala nádej. Vždy som bola skeptická, čo sa týka realitiek, ale povedala som si, že to skúsim. Po skúsenosti s realitnou kanceláriou OSIRIS reality musím povedať, že moje obavy neboli na mieste. Všetky procesy, od príjemnej konverzácie, cez profesionálnu prezentáciu, až po zmluvu vyhotovenú právnikom, boli na vysokej úrovni. Vďaka nim som predala môj byt a som im za to vďačná.

  Janka O. Predávajúca bytu
 • 3D pôdorys, ktorý zhotovili priamo v realitke mi pomohol si lepšie predstaviť dispozíciu nehnuteľnosti. Bol to kľúčový moment pri rozhodovaní sa o kúpe nového domu. Bol som veľmi milo prekvapený, keď mi k tomu ponúkli aj služby hypotekárneho špecialistu. Na túto realitnú kanceláriu sa môžete len spoľahnúť.

  Jakub H. Kupujúci domu
 • Ak si potrpíte na profesionálnom prístupe a hľadáte niekoho, kto vás odbremení od vybavovačiek na katastri, tak potom jedine OSIRIS. Komunikácia na úrovni, flexibilita a ochota počúvať požiadavky klientov je u nich na prvom mieste. Ďakujem ešte raz.

  Peter O. Predávajúci pozemku
 • Hľadal som pekný pozemok, ktorý bude spĺňať moje vysoké požiadavky. V realitke nielen našli pozemok s vysokým štandardom, ale vybavili všetko za mňa. Som veľmi spokojný s portfóliom, ktoré mi ponúkli a ja som si už len vybral. Zhotovenie zmluvy a zápis do katastra mi potvrdili to, že na slovenskom trhu sú jednotka.

  Ivan P. Kupujúci pozemku
 • Nečakane som sa musel presťahovať a popri mojom projekte som absolútne nemal čas na klikanie po realitných stránkach. V OSIRIS mi našli byt presne pre mňa. Všetky procesy a právne náležitosti mi profesionálne vysvetlili, sprostredkovali mi vizualizáciu bytov a ja som nemusel tráviť čas hľadaním. Ďakujem.

  Ľuboš K. Kupujúci bytu
 • Dovolím si o sebe povedať, že som veľmi náročná. Potrpím si na profesionalitu, efektivitu a flexibilnosť. V iných realitných kanceláriách som mala vždy nejaký problém. Som ohromená službami, ktoré mi ponúkli v tejto kancelárií. Držím Vám palce pri ďalších podobných projektoch.

  Klára H. Predávajúca bytu
 • Ako žena, ktorá si hľadá byt som nemala žiadne skúsenosti s obhliadkami alebo s prepisom nehnuteľnosti. Som veľmi vďačná za profesionálne prezentácie a objasnenie všetkých mojich nejasností. Hlavne som rada, že vďaka Vášmu poradcovi som sa rozhodla pre výhodnú hypotéku, s ktorou som ešte ušetrila aj peniaze.

  Laura Š. Kupujúca bytu
 • Profesionáli na úrovni, ktorí vyriešia všetky problémy za Teba. Tak mi to odporučil kamarát a mal pravdu. Prezentácie, obhliadky, kataster, vyhotovenie zmluvy alebo komunikácia s realitným maklérom sú služby, ktoré prinášajú vysoký štandard a skúsenosti.

  Bruno G. Predávajúci domu
 • Profesionálny prístup, spolupráca, ochota prevziať zodpovednosť, vybehať a vybaviť pre klienta všetko potrebné, čo kúpa bytu obnáša, to maklér pre nás splnil na ozaj vysokej úrovni. Vďaka jeho cenným radám a skúsenostiam bola s ním radosť spolupracovať, najmä ak sa všetko na prvý pohľad strašne komplikovalo, ako to už pri kúpe či predaji bytu býva zvykom. Ďakujeme!

  Lucia S. Kupujúca bytu
 • Môj bývalý byt som sa snažila priebežne predávať približne 2 roky svojpomocne i cez niektoré realitné kancelárie. Vďaka odporúčaniu od známej som sa stretla s touto kanceláriou a až vďaka nej sa môj byt v priebehu neuveriteľne krátkej doby predal. Myslím, že je to hlavne vďaka ich prístupu, na ktorom, je jasne vidieť, že na prvom mieste je kvalita a nie kvantita. Okrem toho prezentácia nehnuteľnosti pôsobila o niekoľko úrovní vyššie, konečne som sa nemusela hanbiť ale dokonca som sa mohla aj pochváliť svojím známym, aký byt predávam :) Samozrejme, určite svoje urobil aj ich marketing, na moje milé prekvapenie, inzerát bol stále pekne zvýraznený a na popredných pozíciach. Dokonca aj na obhliadkach bolo cítiť, že maklér je skúsený odborník a má za sebou 100-ky obhliadok. Určite robili všetko preto aby som bola spokojná a úspešne sa im to aj podarilo. ;)

  Kristína L. Predávajúca bytu