Zrekonštruujte si rodinný dom podľa vlastných predstáv, Šípová,Vrakuňa

Ponuka

Druh
Lokalita
Rodinný dom
Bratislava - Vrakuňa
Celková rozloha
Celková cena
112.5m2
180 000,00 €
Typ
Stav
predaj
pôvodný
Úžitková plocha
Status
112.5m2
predané

Popis nehnuteľnosti

Na predaj 6i rodinný dom, s dvoma samostatnými bytmi, Šípová ulica, Bratislava - Vrakuňa

- počet izieb: 6
- možnosť dohody o cene
- dve samostatné bytové jednotky, každá jednotka má 3 izby
- úžitková plocha domu: 112,50 m2
- pozemok: 604 m2, mierne svahovitý
- dom bol uvedený do užívania v r. 1971
- tehlový rodinný dom izolovaný vodorovnou a zvislou izoláciou proti zemnej vlhkosti
- vykurovanie: plynový kotol so zásobníkom teplej vody
- strešná krytina plechová pozinkovaná
- krov domu je drevený nezateplený
- drevené okná
- podlahy: PVC alebo keramická podlaha
- parkovanie pred domom alebo vo dvore
- dom je napojený na všetky inžinierske siete
- na pozemku sa nachádza žumpa, ktorá je v súčastnosti nevyužívaná
- orientácia domu: SZ
- osobné vlastníctvo

Dispozícia domu:
1. Nadzemné podlažie: kúpeľňa s WC, kuchyňa, 3x izba (2x nepriechodná, 1x priechodná), sklad, schodisko.
2. Nadzemné podlažie: chodba, 3x izba (2x nepriechodná, 1x priechodná), kúpeľňa (rebrík s prístupom na povalu), WC, špajza, kuchyňa schodisko.

Na pozemku sa nachádzajú drobné stavby:
- drobná stavba pre chov hydiny - postavená v r. 1966 - 22 m2
- drobná stavba pre chov králikov - postavená v r. 1966 - 16,33 m2
- sklad /dielňa - postavená z pálenej tehly - postavená v r. 1981 - 29,77 m2

Lokalita: dom sa nachádza v blízkosti Malého Dunaja, lesopark Vrakuňa, základná škola, kostol, zastávka MHD pri dome, potraviny, reštaurácie, banky, úrady mestskej a miestnej samosprávy, dobrá dostupnosť do centra.Využite služby nášho hypotekárneho špecialistu - okrem zabezpečenia najvýhodnejších podmienok na trhu, Vám preplatíme znalecký posudok a kolky za záložné zmluvy na katastri.
(neviaže sa iba na nehnuteľnosti z našej ponuky).

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie pre RK a kompletného právneho a administratívneho servisu.

OSIRIS real

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Zobraziť celý text
Zaujala vás táto nehnuteľnosť? 0948 776 669

Podrobné informácie

Krajina
Slovensko
Región
Bratislavský
Okres
Bratislava - Vrakuňa
Mesto
Bratislava - Vrakuňa
Ulica
Šípová
Druh
Rodinný dom
Typ
predaj
Stav
pôvodný
Počet izieb
6
Počet kúpeľní
1
Kúpeľna
vaňa
Balkón
nie
Loggia
nie
Terasa
nie
Úžitková plocha
112.5m2
Celková plocha
112.5m2
Cena
180 000,00 €
Novostavba
nie
Vlastníctvo
osobné
Materiál
tehla
Klimatizácia
nie
Garáž
nie
Plynová prípojka
áno
Kúrenie
vlastné - plyn
Parkovanie
vnútorné
Strecha
pôvodná
Kanalizácia
áno
Zateplenie
nie
Príslušenstvo
áno
Pivnica
nie
Odpad
áno
Vodovod
verejný vodovod
Kolaudácia
1971

Spokojní klienti

Naša najlepšia vizitka

 • Pri kúpe môjho nového bytu som nechcela nič nechať na náhodu. Mala som už dosť realitných stránok, na ktorých fotky nezodpovedali skutočnosti. Známy mi odporučil OSIRIS reality a ja im môžem len ďakovať. Profesionálny prístup, nikto na mňa nenaliehal a ochota prispôsobiť sa s obhliadkami priestorov môjmu časovému vyťaženiu ma očarili.

  Petra Š. Kupujúca bytu
 • Po desiatich rokoch v Írsku som sa rozhodol otvoriť niečo svoje na Slovensku. Ako väčšina ľudí, nemal som čas chodiť hľadať obchodné priestory a rozmýšľať ako ich zariadiť. Veľmi milo ma prekvapili vizualizácie priestorov, ktoré mi v realitnej kancelárií pripravili. ;) Pomoc s vypracovaním zmluvy im dáva ďalšie plus. Vďaka nim mám dnes moderne zariadené priestory a žijem svoj dávny sen.

  Michal C. Nájomca obch. priestoru
 • Dlho sa mi nedarilo predať byt a už som strácala nádej. Vždy som bola skeptická, čo sa týka realitiek, ale povedala som si, že to skúsim. Po skúsenosti s realitnou kanceláriou OSIRIS reality musím povedať, že moje obavy neboli na mieste. Všetky procesy, od príjemnej konverzácie, cez profesionálnu prezentáciu, až po zmluvu vyhotovenú právnikom, boli na vysokej úrovni. Vďaka nim som predala môj byt a som im za to vďačná.

  Janka O. Predávajúca bytu
 • 3D pôdorys, ktorý zhotovili priamo v realitke mi pomohol si lepšie predstaviť dispozíciu nehnuteľnosti. Bol to kľúčový moment pri rozhodovaní sa o kúpe nového domu. Bol som veľmi milo prekvapený, keď mi k tomu ponúkli aj služby hypotekárneho špecialistu. Na túto realitnú kanceláriu sa môžete len spoľahnúť.

  Jakub H. Kupujúci domu
 • Ak si potrpíte na profesionálnom prístupe a hľadáte niekoho, kto vás odbremení od vybavovačiek na katastri, tak potom jedine OSIRIS. Komunikácia na úrovni, flexibilita a ochota počúvať požiadavky klientov je u nich na prvom mieste. Ďakujem ešte raz.

  Peter O. Predávajúci pozemku
 • Hľadal som pekný pozemok, ktorý bude spĺňať moje vysoké požiadavky. V realitke nielen našli pozemok s vysokým štandardom, ale vybavili všetko za mňa. Som veľmi spokojný s portfóliom, ktoré mi ponúkli a ja som si už len vybral. Zhotovenie zmluvy a zápis do katastra mi potvrdili to, že na slovenskom trhu sú jednotka.

  Ivan P. Kupujúci pozemku
 • Nečakane som sa musel presťahovať a popri mojom projekte som absolútne nemal čas na klikanie po realitných stránkach. V OSIRIS mi našli byt presne pre mňa. Všetky procesy a právne náležitosti mi profesionálne vysvetlili, sprostredkovali mi vizualizáciu bytov a ja som nemusel tráviť čas hľadaním. Ďakujem.

  Ľuboš K. Kupujúci bytu
 • Dovolím si o sebe povedať, že som veľmi náročná. Potrpím si na profesionalitu, efektivitu a flexibilnosť. V iných realitných kanceláriách som mala vždy nejaký problém. Som ohromená službami, ktoré mi ponúkli v tejto kancelárií. Držím Vám palce pri ďalších podobných projektoch.

  Klára H. Predávajúca bytu
 • Ako žena, ktorá si hľadá byt som nemala žiadne skúsenosti s obhliadkami alebo s prepisom nehnuteľnosti. Som veľmi vďačná za profesionálne prezentácie a objasnenie všetkých mojich nejasností. Hlavne som rada, že vďaka Vášmu poradcovi som sa rozhodla pre výhodnú hypotéku, s ktorou som ešte ušetrila aj peniaze.

  Laura Š. Kupujúca bytu
 • Profesionáli na úrovni, ktorí vyriešia všetky problémy za Teba. Tak mi to odporučil kamarát a mal pravdu. Prezentácie, obhliadky, kataster, vyhotovenie zmluvy alebo komunikácia s realitným maklérom sú služby, ktoré prinášajú vysoký štandard a skúsenosti.

  Bruno G. Predávajúci domu
 • Profesionálny prístup, spolupráca, ochota prevziať zodpovednosť, vybehať a vybaviť pre klienta všetko potrebné, čo kúpa bytu obnáša, to maklér pre nás splnil na ozaj vysokej úrovni. Vďaka jeho cenným radám a skúsenostiam bola s ním radosť spolupracovať, najmä ak sa všetko na prvý pohľad strašne komplikovalo, ako to už pri kúpe či predaji bytu býva zvykom. Ďakujeme!

  Lucia S. Kupujúca bytu
 • Môj bývalý byt som sa snažila priebežne predávať približne 2 roky svojpomocne i cez niektoré realitné kancelárie. Vďaka odporúčaniu od známej som sa stretla s touto kanceláriou a až vďaka nej sa môj byt v priebehu neuveriteľne krátkej doby predal. Myslím, že je to hlavne vďaka ich prístupu, na ktorom, je jasne vidieť, že na prvom mieste je kvalita a nie kvantita. Okrem toho prezentácia nehnuteľnosti pôsobila o niekoľko úrovní vyššie, konečne som sa nemusela hanbiť ale dokonca som sa mohla aj pochváliť svojím známym, aký byt predávam :) Samozrejme, určite svoje urobil aj ich marketing, na moje milé prekvapenie, inzerát bol stále pekne zvýraznený a na popredných pozíciach. Dokonca aj na obhliadkach bolo cítiť, že maklér je skúsený odborník a má za sebou 100-ky obhliadok. Určite robili všetko preto aby som bola spokojná a úspešne sa im to aj podarilo. ;)

  Kristína L. Predávajúca bytu