Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Veľkometrážny 3 izbový mezonet (108m2) s veľkou zelenou terasou (35m2), 3x parking v cene!

Ulica: Lesná
Mestská časť: Alžbetin Dvor
Obec: Miloslavov
Okres: Senec
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 3-izbový byt
219 900 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj krásny, veľkometrážny, 3 izbový mezonetový byt, ktorý sa nachádza na všetkých poschodiach bytového domu s dvomi bytovými jednotkami, v úplne novom projekte Miloslavov Housing. 

Byt A2
 
Byt A2 sa nachádza na všetkých poschodiach bytového domu. Na prízemí je vchodová časť spolu so schodiskom patriacemu k bytu.
Na prvom poschodí sa nachádza izba s chodbou otočená na severovýchod. Samostatná kúpeľňa a wc je orientovaná na východ. Kuchyňa s jedálňou a so spojenou obývačkou sú orientované na juhovýchod.
Na druhom poschodí sa nachádza samostatná izba otočená na severovýchod. Na juhozápadnej strane sa nachádza vchod na súkromnú zelenú terasu. V strede bytu je umiestnená druhá kúpeľňa s technickou miestnosťou otočená na východ.
Plocha bytu je nadštandardná vo výmere 108 m2, k tomu 43 m2 plochy balkónu a terasy.
Priamo pred bytom sú vyhradené 3 parkovacie miesta patriace k bytu. 

Nehnuteľnosť sa predáva vo vyhotovení holobyt, v prípade záujmu je možné byt zariadiť do štandardu.

Kolaudácia august/september 2023 

Technická špecifikácia:

Konštrukčný systém stavby: Objekt je navrhnutý ako murovaný z tvárnic HELUZ hr.:300 mm
a stropnými železobetónovými doskami.

Deliace priečky: Interiérové deliace priečky murované z tvárnic HELUZ hr.:150 mm

Povrchová úprava stien, stropov a podhľadov: Na železobetónové konštrukcie, murivá a stropy je použitá sadrová hladká omietka opatrená dvojitým náterom bielej oteruvzdornej farby. Sadrokartónové konštrukcie sú opatrené dvojitým náterom bielej oteruvzdornej farby

Okná: Okenné konštrukcie sú z plastových profilov SLOVAKTUAL OPTIM, farebné prevedenie z interiéru biela/z exteriéru antracit. Okenné výplne sú zasklené izolačným trojsklom. Na všetkých oknách je použité celoobvodové kovanie. Znížený vnútorný parapet je z plastovej parapetnej dosky - biely, vonkajší parapet - hliníkový, vo farbe exteriérového okenného rámu. V mieste zasklených stien bez parapetu.

Zelená strecha: Strešnú krytinu tvorí hydroizolácia proti prerastaniu koreňov - povlaková krytina FATRAFOL 810, hr. 2 mm, ktorá bude lepená a priťažená zemným substrátom zelenej strechy. Tepelnú izoláciu strechy tvorí tepelná izolácia z minerálnych vlákien v spáde, hr. 0,260-0,400 m. Spád je zabezpečený spádovými doskami s 2% spádovaním.

Zateplenie: Tepelná izolácia obvodovej steny je z izolačných dosiek z minerálnych vlákien o hrúbke . 0,200 m.

Exteriérové tienenie: V bytoch je štandardne zabezpečená príprava na montáž diaľkovo ovládateľného exteriérového tienenia v okenných nadpražiach. Exteriérové tienenie je uvažované hliníkovými žalúziami, uchytenými vo vodiacich lištách. Dodávka, montáž a príslušenstvo sú súčasťou štandardného vybavenia.

Vykurovanie a príprava teplej úžitkovej vody: Rodinný dom/byt bude zásobovaný teplom z vlastného zdroja tepla, ktorý bude v každej bytovej jednotke. V technickej miestnosti bude osadený závesný plynový kondenzačný kotol Viessmann Vitodens 200-W s výkonom 1,9-13,0 kW so zabudovanou expanznou nádobou 10 l a s poistným ventilom DN15 2,5 bar. Rodinný dom/byt bude vykurovaný podlahovým vykurovaním UPONOR s teplotným spádom. Rozvodné potrubie pre podlahové vykurovanie je z rúr UPONOR COMFORT PIPE PLUS 16x2 mm s kyslíkovou bariérou. Vkladané budú do systémovej dosky TECTO.

Vzduchotechnika: Prívod čerstvého vzduchu je do obytných miestností zabezpečený oknami. Znehodnotený vzduch je odsávaný v samostatných wc ako aj v kúpeľni. V kuchyniach je predpokladaná individuálna inštalácia cirkulačných uhlíkových digestorov. Digestor nie je súčasťou štandardného vybavenia. Vetranie zabezpečuje minimálnu hygienickú výmenu vzduchu a v kúpeľniach a wc umožňuje individuálne intenzívnejšie odvetranie.

Chladenie: V bytoch je zabezpečená predpríprava na inštaláciu chladenia/klimatizácia. Príprava je ukončená vo vybraných miestnostiach bytu/rodinného domu pod stropom. Interiérové a exterierové chladiace jednotky nie sú predmetom štandardného vybavenia.

Voda a kanalizácia: V každom byte je osadený bytový silnoprúdový rozvádzač. Zásuvky 230 v a vypínače sú umiestnené vo všetkých obytných miestnostiach a v kúpeľni. V mieste pre kuchyňu je riešená príprava pozostávajúca z prívodov 230 v a prívodu 400 v pre kuchynské spotrebiče, ukončená s rezervou. Všetky vývody v kuchyni sú ukončené svorkami. Vývody na osvetlenie vyvedené zo stropu sú v každej miestnosti a sú ukončené svorkami. Na balkóne je inštalované exteriérové svietidlo ovládané z obytnej miestnosti a exteriérová zásuvka. Fakturačné meranie spotreby elektriny je prostredníctvom elektromeru umiestneného mimo priestoru bytu.
 
Silnoprúdová elektroinštalácia: Inštalácie pre kúpeľňu a wc sú zrealizované kompletne ukončené záslepkami pre napojenie zriaďovacích predmetov. V mieste pre kuchynskú linku sú v jednom bode pripravené zaslepené rozvody studenej vody, teplej pitnej vody a kanalizácie.

Slaboprúdová elektroinštalácia: V každom byte je osadený bytový slaboprúdový rozvádzač. V každej obytnej miestnosti je umiestnená zostava tv zásuvky a zásuvky 2xrj45 určenej na pripojenie internetu a telefónu. Slaboprúdové prívody do bytov (tv, internet, telefón) zabezpečujú jednotliví poskytovatelia internetových, televíznych a telefónnych služieb. Komunikáciu medzi bytom a vstupnými dverami do domu zabezpečuje videovrátnik.

Vstupné dvere: Protipožiarne, bezpečnostné, hliníkové, osadené v oceľovej zárubni, výška 2 380 mm, s bočným svetlíkom, vrátane kovania.

Kuchynská linka: Dodávka a montáž kuchynskej linky, ako aj všetkých jej súčastí, nie je súčasťou štandardného vybavenia.

Parkovacie státie / spevnené plochy: Vonkajšie parkovacie státie ako aj prístupový chodník bude zhotovené z betónovej dlažby na štrkovom lôžku. Každé parkovacie státie je označené vlastným poradovým číslom. Každý objekt bude mať na jednom vyhradenom statií prípravu pre nabíjačku pre elektromobil.

Odpad: Odpadové hospodárstvo združenej radovej zástavby sa nachádza pri vjazde na pozemok, nádoby budú umiestnené v rámci zhotoveného prístrešku.

Obľúbená lokalita
Obec Miloslavov sa za posledné roky stala obľúbeným miestom na bývanie, vďaka príjemnému zelenému prostrediu a novo vybudovanej dialnici D4R7 s rýchlym prístup do Bratislavy.

Plná občianska vybavenosť
Bývanie v Miloslavov Housing vám poskytne plnú občiansku vybavenosť. OC Miloslavov spolu s Billou sa nachádza približne 1 kilometer od vás, materská škôlka MŠ MIloslavov sa nachádza len o pár ulíc ďalej približne 5 minút chôdze, vlaková stanica približne 15 minút pešo a v prípade záujmu o fitnes centrum, nájdete ho necelých 5 minút na pešo.

Pre milovníkov vonkajších aktivít
Pre milovníkov vonkajších aktivít ako venčenie domácich miláčikov, beh, cyklistiku či zimného bežkovania, prostredie obce Miloslavov poskytuje prakticky neobmedzené možnosti.

Cena nehnuteľnosti: 219.900 Eur
Predajca: Tomáš Ďurian 0911 723 558/ zaujem@miloslavovhousing.sk
Všetky informácie nájdete na našej webovej stránke miloslavovhousing.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
151 m2
Úžitková plocha:
109 m2
Počet izieb:
3
Plocha balkóna:
4 m2
Balkón:
áno - 2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti